1)       Klikněte v levém panelu na nápis „Vytvořit firmu“ („Adresáře“ -> „Firmy“ -> „Vytvořit firmu“).

Acc 1

2)       Zobrazí se vám formulář obsahující pole pro vyplnění. Pro využití funkce ARES vyplňte pole „Název“ nebo „IČ“ firmy a klikněte levým tlačítkem myši na tlačítko s nápisem „Načti z ARESu“ hned vedle vámi vyplněného pole.

Acc 2

3)       Tato funkce ve formuláři automaticky vyplní několik dalších polí.

4)       Pole označené červenou hvězdičkou jsou povinné a musí být vyplněné.

5)       Pokud firma má vyplněné pole „DIČ“ (daňové identifikační číslo) je možné jej zkontrolovat pomocí tlačítka „Kontrola DIČ”. Můžete také zkontrolovat, zda není firma v rejstříku nespolehlivých plátců DPH tak, že kliknete levým tlačítkem na myši na tlačítko s nápisem „Neplátce DPH?“.

Acc 3

6)       Systém vám také nabízí funkci pro zkontrolování zadané adresy firmy. Tato funkce zkontroluje, jestli je adresa opravdové místo a zda existuje. Zkontrolování adresy můžete provézt tlačítkem umístěným vedle pole „Ulice“.

Acc 4

7)       Další užitečnou funkcí je ISIR. Tato funkce vám zkontroluje, jestli je firma zapsaná v insolvečním rejstříků. Pro použití této funkce musíte nejprve vyplnit pole „IČ“ a poté přejet myší na tlačítko s nápisem „ISIR“ a kliknout levým. Poté se vám zobrazí vyskakovací okno s výsledkem hledání. Tyto údaje jsou dále uloženy na kartě „ISIR & DPH“.

Acc 5

8)       Jakmile vyplníte pole a budete chtít firmu uložit do systému přejedete myší na zelené tlačítko s nápisem „Ulož“ umístěné v pravé horní části stránky a kliknete levým tlačítkem myši. Poté je vytvořena nová firma s informacemi, které jste doplnili do formuláře.

Acc 6