1)       Klikněte v levém panelu na nápis „Firmy“ („Adresáře“ -> „Firmy“).

Accopp 1

2)       Zobrazí se vám seznam uložených firem v systému. Zvolte firmu, u které si přejete novou příležitost vytvořit a klikněte levým tlačítkem myši na její název.

Accopp 2

3)       Nacházíte se na stránce s detailními informacemi pro zvolenou firmu. Pod hlavním formulářem s daty se nachází panely, které označují relaci s dalšími moduly (například „Aktivity“, „Historie“, „Dokumenty“ apod). Vyhledáejte panel „Příležitosti“, ve kterém se nachází tlačítko s nápisem „Vytvořit“. Klikněte na něj levým tlačítkem myši.

Accopp 3

4)       Předchozí krok vás odkáže na stránku s formulářem pro vytvoření nové příležitosti. Vyplníte pole informacemi o nové příležitosti a uložíte tyto data pomocí zeleného tlačítka s nápisem „Ulož“ umístěného v pravé horní části stránky.

Accopp 4

5)       Novou vytvořenou příležitost můžete nalézt u firmy v panelu „Příležitosti“. Pro kontrolu opět klikněte v levém panelu na nápis „Firmy“ („Adresáře“ -> „Firmy“). Vyberte firmu, u které jste příležitost v předchozích krocích vytvořili a klikněte levým tlačítkem myši na její název. Vyhledejte panel s nápisem „Příležitosti“ a uvnitř tohoto panelu se objevil nový vámi vytvořený záznam.

Accopp 5